İstanbul Drone Ehliyeti Kursu (İHA0-İHA1) 28-29 Kasım

İstanbul Drone Ehliyeti Kursu (İHA0-İHA1) 28-29 Kasım/5-6 Aralık

Türkiye’nin tüm şehirlerinden Drone kursu haberleri DroneTR’de.

SHGM tarafından yetkilendirilmiş kurs firmalarının verdiği en güncel iha0 ve iha1 eğitimi haberlerini DroneTR’de takip edebilrsiniz.

Bu seferki drone/iha eğitimi haberi İstanbul‘dan.

TDL Akademi firması 28-29 Kasım ve 5-6 Aralık tarihleri arasında İstanbul’da İHA0 ve İHA1 eğitimi kursu pilotluğu kursu düzenliyor.

İstanbul’da düzenlenecek iha pilot eğitimi ne katılabilmek için şu belgeleri hazırlamanız gerekiyor:

  • Vesikalık Fotoğraf
  • E-Devlet’ten “İkametgah Belgesi”
  • E-Devlet’ten “Adli Sicil Belgesi”
  • E-Devlet’ten “Nüfus Kayıt Örneği”

Malatya‘da yapılacak drone eğitimiyle ilgili kurs ücreti, kurs saatleri, kurs yeri vb. daha detaylı bilgi almak ve kursa başvuru yapmak için https://www.instagram.com/techdroneleague/ sayfasına veya https://www.techdroneleague.com/iha0-ve-iha1-egitimleri/ adresine bakabilirsiniz.

Eğitim Veren Firma: TDL Akademi
İnternet Adresi: https://www.techdroneleague.com/iha0-ve-iha1-egitimleri/

Lütfen Dikkat!!!

Drone Ehliyeti Eğitimi için kurs firması araştırırken şu konulara dikkat etmeniz faydalı olabilir:

  • İHA0 ve İHA1 sınıfı Drone Ehliyeti kursu yalnızca SHGM’nin kurs vermeye yetkilendirdiği onaylı kurs firmaları tarafından verilebilmektedir. SHGM tarafından verilen Yetki Belgesini görmeden hiç bir şahsa/firmaya ödeme yapmayın.
  • İHA0 belgesi ile 500gr ile 4kg arasındaki Drone’ları uçurabilirsiniz. İHA1 belgesi ile 500gr ile 25kg arasındaki Drone’ları uçurabilirsiniz. Dolayısıyla İHA0 kursuyla vakit kaybetmek yerine en başından tek seferde İHA1 ehliyeti almak daha avantajlı olur.

    (Örneğin ilk önce İHA0 kursu için 400TL ödeyip, 1 sene sonra iş icabı daha ağır bir drone kullanmanız gerektiğinde İHA1 kursu almak isterseniz bu sefer de 800TL ödediğinizi düşünürsek, toplamda 1200TL ödemiş olacaksınız. Halbuki en başta tek seferde 800TL ödeyerek İHA1 kursu almış olsaydınız, zamandan ve paradan tasarruf etmiş olacaktınız.)
  • Bazı firmalar “tek başına İHA0 kursunu” parayla verirken, bazı firmalar “tek başına İHA0 kursunu” ücretsiz veriyor. Bazı firmalar da ücretli İHA1 eğitiminin yanında İHA0 kursunu da ücretsiz veriyor. Eğitim almayı düşünüyorsanız, bu konuyu eğitim firmasıyla konuşup ona göre karar vermeniz faydanıza olabilir.

DroneTR.net sitesi yalnızca bu eğitimin haberini yayınlamaktadır. Kurs veren firmayla bir ilgimiz bulunmamaktadır. Bu yazı yalnızca haber niteliğindedir; ücretli ortaklık, reklam, tavsiye vb. yönü yoktur.

Bu Şehirdeki Diğer Kurs Tarihleri

DroneTR ‘yi Instagram’da Takip Et

Bu gönderiyi Instagram’da gör

SHGM yetkili firmaların tüm şehirlerdeki Drone Eğitimlerini www.DroneTR.net ‘ten takip edebilirsiniz. Link profilde. 🔍 – – – #Drone lar #dronesports ları #ESpor ve son #teknoloji haberleri konularında güncel içerikler DroneTr ‘da. – – – Sen de @DroneTR_net ‘da yazar olmak istersen bizimle irtibata geçebilirsin. . #fpv #fpvdrone #fpvracing #fpvfreestyle #fpvracer #fpvaddiction #fpvlife #fpvaddict #fpvturkey #fpvtürkiye #droneracing_tr #fpvdronetürkiye #fpvpilot #fpvracingdrones #drone #dronestagram #worlddrone #microdrone #microfpv #dronechampionsleague #turkiyedronesampiyonasi #quadcopter #teknoloji #rchobby #fpvgirl #türkiye #eğitim

DroneTR (@dronetr_net)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.