Drone Kulüplerinden HaberlerÖne ÇıkanlarTürkiye'den Haberler

Drone Pilotları Birliği Kuruldu

Drone Pilotları Birliği Kuruldu
Drone Pilotları Birliği Kuruldu

Profesyonel Drone Pilotları Kendi Network Ağını Kuruyor

Droneların çeşitli sektörlerde kullanımının hızlı bir şekilde yaygınlaşmasıyla birlikte çeşitli ticari ve hukuki sıkıntılarla karşılaşan profesyonel drone pilotları, drone sektöründe hukuki standartların oluşmasına katkı sunmak ve yaşadıkları sıkıntılara birlikte çözüm getirebilmek amacıyla Drone Pilotları Birliği‘ni kurdu.

Uçuş izinleri, sinyal kesici cihazların kullanımları, uçuşa açık bölgelerin yetersizliği gibi bir dizi soruna karşı birlikte çözüm geliştirmeyi ve yetkililerle daha güçlü müzakere etmeyi hedefleyen birlik; bunun yanında üyelerine özel workshoplar, etkinlikler ve sosyal aktivitelerle drone pilotlarını bir araya getirerek profesyonel drone pilotlarını bir network ağında buluşturmayı planlıyor.

Tüm drone piltlarını birliğe üye olamaya davet eden platform drone pilotlarına şu mesajla sesleniyor:

Neden Katılmalısın?

Drone pilotlarından oluşan network ağına katılarak, haklarını savunabilir, sektörün standarlarının belirlenmesinde yardımcı olabilir, kendine yeni iş fırsatları yaratabilir, profesyoneller tarafından yayınlanan gündemi takip edebilir, eğitim alabilir, forumda güncel konuları takip edebilir bilgi alışverişi yapabilirsin, yeni mesleki arkadaşlıklar edinebilir, kısacası drone sektörünün içerisinde yer alabilirsin. Sitenin imkanlarından sadece üye olan kişiler yararlanacaktır.

Drone Pilotları Birliği

Web Sitesi: www.dronepilotlaribirligi.com

Facebook: www.facebook.com/groups/dronepilotlaribirligi

Twitter: twitter.com/DPBirligi

Instagram: www.instagram.com/dronepilotlaribirligi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir