İlan Ekleyin

DroneTR‘de ilanlarınızı ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Yayınlanan ilanlar 30 gün boyunca yayında kalır.

İlan eklemek için siteye üyelik gerekmez. Herkes DroneTR‘de ilan yayınlayabilir.

İlan yayınlarken telefon numarası paylaşmak isteğe bağlıdır, fakat iletişim için bir e-mail adresi eklemeniz gerekir.

Lütfen ilanınızı yayınlarken ilanınıza uygun kategoriyi seçin. Dilerseniz ilanınızı resim ekleyerek zenginleştirebilirsiniz.


İlan Bilgilerini Girin

İletişim Bilgileri
İlanla İlgili Bilgiler

İlan bilgilerini girdikten sonra “Preview” butonuna basın. İlanınızı kontrol ettikten sonra “Publish Listing” butonuna bastığınızda ilan yayına alınır.

Kullanım Şartları / Sorumluluk Reddi

DroneTR‘de ilan yayınlayan tüm kullanıcılar T.C. kanunlarına ve diğer hukuki mevzuata uymakla yükümlüdür. İlan yayınladığınız andan itibaren ilanda paylaştığınız kişisel bilgileriniz (ad, telefon, email vb.) tüm internet kullanıcılarına açık hale gelir. İlanı yayınlayarak bu bilgileri kendi rızanızla paylaştığınızı kabul etmiş sayılırsınız. DroneTR‘de ilan yayınlamaktan dolayı doğabilecek her türlü hukuki olumsuzluktan DroneTR yönetimi hiçbir sorumluluk kabul etmez. İlan yayınlamak tamamiyle kendi hür iradenizle gerçekleştirdiğiniz bir eylemdir. DroneTR tüm ilanları gerekli gördüğü taktirde, gerekçe göstermeksizin ve önceden haber vermeksizin yayından kaldırabilir. İlan yayınlayan tüm kullanıcılar bu hükümleri kabul etmiş sayılır.