BoluDrone İHA Eğitimi Haberleri

Bolu Drone Ehliyeti Kursu – Ekim 2021- İHA0 İHA1

Drone Ehliyeti Eğitimi iha0 iha1 Drone Lisansı
Bolu Drone Ehliyeti Kursu – Ekim 2021- İHA0 İHA1

Türkiye’nin tüm şehirlerinden Drone kursu haberleri DroneTR’de.

Drone Kursunun verildiği şehir: Bolu
Drone Eğitimini Düzenleyen Firma: Yıldız Akademi
Kursun İçeriği: İHA0 ve İHA1 eğitimi
Kursun Tarihi: 23-24 Ekim / 29-30-31 Ekim

Drone Ehliyetiylye İlgili Bunları Biliyor Musunuz? Öğrenmek İçin Tıklayın.


Kurs İçin Hazırlamanız Gereken Belgeler:

  • Vesikalık Fotoğraf
  • E-Devlet’ten “İkametgah Belgesi”
  • E-Devlet’ten “Adli Sicil Belgesi”
  • E-Devlet’ten “Nüfus Kayıt Örneği”

Bolu’da yapılacak drone eğitimiyle ilgili kurs ücreti, kurs saatleri, kurs yeri vb. daha detaylı bilgi almak ve kursa başvuru yapmak için aşağıdaki butona tıklayarak eğitim firmasının sayfasına gidebilirsiniz.

Kurs sayfasına gitmeden önce sayfamızda sizin için önemli olabilecek bilgilere göz atmanızı öneririz.

Drone Ehliyeti Eğitimi için kurs firması araştırırken şu konulara dikkat etmeniz faydalı olabilir:

  • İHA0 ve İHA1 sınıfı Drone Ehliyeti kursu yalnızca SHGM’nin kurs vermeye yetkilendirdiği onaylı kurs firmaları tarafından verilebilmektedir. SHGM tarafından verilen Yetki Belgesini görmeden hiç bir şahsa/firmaya ödeme yapmayın.
  • İHA0 belgesi ile 500gr ile 4kg arasındaki Drone’ları uçurabilirsiniz. İHA1 belgesi ile 500gr ile 25kg arasındaki Drone’ları uçurabilirsiniz. Dolayısıyla İHA0 kursuyla vakit kaybetmek yerine en başından tek seferde İHA1 ehliyeti almak daha avantajlı olur.

    (Örneğin ilk önce İHA0 kursu için 400TL ödeyip, 1 sene sonra iş icabı daha ağır bir drone kullanmanız gerektiğinde İHA1 kursu almak isterseniz bu sefer de 800TL ödediğinizi düşünürsek, toplamda 1200TL ödemiş olacaksınız. Halbuki en başta tek seferde 800TL ödeyerek İHA1 kursu almış olsaydınız, zamandan ve paradan tasarruf etmiş olacaktınız.)

DroneTR.net sitesi yalnızca bu eğitimin haberini yayınlamaktadır. Kurs veren firmayla bir ilgisi bulunmamaktadır. Bu yazı yalnızca haber niteliğindedir; ücretli ortaklık, reklam, tavsiye vb. yönü yoktur.

DroneTR ‘yi Instagram’da Takip Et

Bu gönderiyi Instagram’da gör

SHGM yetkili firmaların tüm şehirlerdeki Drone Eğitimlerini www.DroneTR.net ‘ten takip edebilirsiniz. Link profilde. ? – – – #Drone lar #dronesports ları #ESpor ve son #teknoloji haberleri konularında güncel içerikler DroneTr ‘da. – – – Sen de @DroneTR_net ‘da yazar olmak istersen bizimle irtibata geçebilirsin. . #fpv #fpvdrone #fpvracing #fpvfreestyle #fpvracer #fpvaddiction #fpvlife #fpvaddict #fpvturkey #fpvtürkiye #droneracing_tr #fpvdronetürkiye #fpvpilot #fpvracingdrones #drone #dronestagram #worlddrone #microdrone #microfpv #dronechampionsleague #turkiyedronesampiyonasi #quadcopter #teknoloji #rchobby #fpvgirl #türkiye #eğitim

DroneTR (@dronetr_net)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bunları Biliyor Musunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir