Drone İHA Eğitimi HaberleriHatay

Hatay Drone Ehliyeti Kursu 23-26 Şubat | DroneTR

Hatay Drone Ehliyeti Kursu 23-26 Şubat | DroneTR

Türkiye’nin tüm şehirlerinden Drone kursu haberleri DroneTR’de.

Drone Kursunun verildiği şehir: Hatay
Drone Eğitimini Düzenleyen Firma: Güneş Drone Akademi
Kursun İçeriği: İHA0 ve İHA1 eğitimi
Kursun Tarihi: 23-26 Şubat
Hazırlamanız Gereken Belgeler:

  • Vesikalık Fotoğraf
  • E-Devlet’ten “İkametgah Belgesi”
  • E-Devlet’ten “Adli Sicil Belgesi”
  • E-Devlet’ten “Nüfus Kayıt Örneği”

Hatay’da yapılacak drone eğitimiyle ilgili kurs ücreti, kurs saatleri, kurs yeri vb. daha detaylı bilgi almak ve kursa başvuru yapmak için sayfanın en altında bulunan butona tıklayarak eğitim firmasının sayfasına gidebilirsiniz.

Butona tıklamadan önce sayfamızda sizin için önemli olabilecek bilgilere göz atmanızı öneririz.

Kurs Sayfasına Gitmeden Önce Bunu Mutlaka Okuyun!!!

Drone Ehliyeti Eğitimi için kurs firması araştırırken şu konulara dikkat etmeniz faydalı olabilir:

  • İHA0 ve İHA1 sınıfı Drone Ehliyeti kursu yalnızca SHGM’nin kurs vermeye yetkilendirdiği onaylı kurs firmaları tarafından verilebilmektedir. SHGM tarafından verilen Yetki Belgesini görmeden hiç bir şahsa/firmaya ödeme yapmayın.
  • İHA0 belgesi ile 500gr ile 4kg arasındaki Drone’ları uçurabilirsiniz. İHA1 belgesi ile 500gr ile 25kg arasındaki Drone’ları uçurabilirsiniz. Dolayısıyla İHA0 kursuyla vakit kaybetmek yerine en başından tek seferde İHA1 ehliyeti almak daha avantajlı olur.

    (Örneğin ilk önce İHA0 kursu için 400TL ödeyip, 1 sene sonra iş icabı daha ağır bir drone kullanmanız gerektiğinde İHA1 kursu almak isterseniz bu sefer de 800TL ödediğinizi düşünürsek, toplamda 1200TL ödemiş olacaksınız. Halbuki en başta tek seferde 800TL ödeyerek İHA1 kursu almış olsaydınız, zamandan ve paradan tasarruf etmiş olacaktınız.)
  • Bazı firmalar “tek başına İHA0 kursunu” parayla verirken, bazı firmalar “tek başına İHA0 kursunu” ücretsiz veriyor. Bazı firmalar da ücretli İHA1 eğitiminin yanında İHA0 kursunu da ücretsiz veriyor. Eğitim almayı düşünüyorsanız, bu konuyu eğitim firmasıyla konuşup ona göre karar vermeniz faydanıza olabilir.

DroneTR.net sitesi yalnızca bu eğitimin haberini yayınlamaktadır. Kurs veren firmayla bir ilgisi bulunmamaktadır. Bu yazı yalnızca haber niteliğindedir; ücretli ortaklık, reklam, tavsiye vb. yönü yoktur.

Bu Şehirdeki Diğer Kurs Tarihleri

DroneTR ‘yi Instagram’da Takip Et

Bu gönderiyi Instagram’da gör

SHGM yetkili firmaların tüm şehirlerdeki Drone Eğitimlerini www.DroneTR.net ‘ten takip edebilirsiniz. Link profilde. ? – – – #Drone lar #dronesports ları #ESpor ve son #teknoloji haberleri konularında güncel içerikler DroneTr ‘da. – – – Sen de @DroneTR_net ‘da yazar olmak istersen bizimle irtibata geçebilirsin. . #fpv #fpvdrone #fpvracing #fpvfreestyle #fpvracer #fpvaddiction #fpvlife #fpvaddict #fpvturkey #fpvtürkiye #droneracing_tr #fpvdronetürkiye #fpvpilot #fpvracingdrones #drone #dronestagram #worlddrone #microdrone #microfpv #dronechampionsleague #turkiyedronesampiyonasi #quadcopter #teknoloji #rchobby #fpvgirl #türkiye #eğitim

DroneTR (@dronetr_net)’in paylaştığı bir gönderi ()

Drone Kullanıcılarının Bilmesi gereken Çok Önemli Bilgiler

Kurs Sayfasına Gitmek İçin Butona Tıklayın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir