Drone Kullanım AlanlarıÖne ÇıkanlarTicari Endüstriyel DroneTürkiye'den Haberler

Emlak Çekimlerinde Drone Kullanan Emlakçılar Rakiplerinden Bir Adım Öne Geçiyor

Yeniliklere Hızlı Adapte Olanlar Kazançlı Çıkıyor

Dronelar her geçen gün farklı bir sektörde karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Bu yazımızda size emlak sektöründe drone kullanmanın faydalarından bahsedeceğiz.

Bir mülkü (ev, işyeri, tarla, fabrika vb.) satmak ya da kiralamak isteyen emlakçılar, hazırladıkları ilanlarda bahse konu mülkün fotoğraflarını ve konumunu paylaşarak o mülkün müşterileri için uygun ve kazançlı bir yer olduğunu anlatmaya çalışıyorlar. Ve bunu ne kadar iyi başarabilirlerse, satış/kiralamada da o kadar başarılı oluyorlar.

İşte bu noktada dronelar emlakçıların işini oldukça kolaylaştırıyor.

Şöyle ki;

Tek Bir Fotoğraf Yüzlerce Kelimeden Fazlasını Anlatabilir

Denize yakın yazlık bir evin ilanında “denize 800 mt uzaklıkta” cümlesini okuyan bir müşterinin kafasında bu uzaklık/yakınlık tam olarak netleşmiyorken; aynı ilana o evin yüksekten drone ile çekilmiş ve aslında denize ne kadar da yakın olduğunu gösteren bir fotoğraf eklediğinizde müşteri için o evin değeri bir anda artabiliyor.

Drone ile para kazanmak için 25 iş fikri, #24 Drone ile emlak fotoğrafı videosu çekmek | www.DroneTR.net

Bir evin yakındaki ormana uzaklığını/yakınlığını, bir arsanın şehir merkezine olan uzaklığını/yakınlığını, bir tarlanın nehre olan uzaklığını/yakınlığını ya da bir fabrika binasının otoyola olan uzaklığını/yakınlığını sözle anlatmak yerine drone ile çekilmiş bir fotoğrafı gösterdiğinizde, müşterinizin o mülkle ilgili fikrinin olumlu yöne kaymasını çok daha kolay sağlayabilirsiniz.

Tüm bu drone çekimleri, mülkünüzün aslında ne kadar değerli olduğunu müşterilerinize çok daha kolay ve etkili bir şekilde anlatmanızı sağlar.

Dronelar dış çekimlerin yanında, kiralanmak/satılmak istenen mülklerin iç mekan çekimleri içinde de kullanılıyor.

Dronelar İle İç Mekan Çekimleri de Yapılıyor

Cinewhoop FPV dronelara entegre edilmiş GoPro kameralarla kiralanacak/satılacak mülkün içinde çekilen videolarla, müşterilerinize oturdukları yerden o mülkün içinde geziyormuş hissi veren HD ve 4K videolar izletebilirsiniz.

Örneğin aşağıdaki video drone ile emlak çekimi konusunda size iyi bir fikir verebilir.

DroneTR.net ‘te İlanınızı Bırakın, Size Ulaşsınlar

Eğer drone ile emlak çekimi hizmeti veriyorsanız ya da bu hizmeti veren birilerini arıyorsanız DronetR.net İlan Sayfaları‘nda ücretsiz ilanınızı bırakın, size kolayca ulaşsınlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir