Öne ÇıkanlarTicari Endüstriyel DroneTürkiye'den Haberler

Yeni Hyundai Tucson İstanbul Boğazı’nda 580 Drone İle Yapılan Işık Gösterisiyle Tanıtıldı

Hyundai Türkiye’de satışa sunduğu yeni modeli Tucson’u İstanbul Boğaz’ında yaptığı drone gösterisiyle tanıttı.
Hyundai Türkiye’de satışa sunduğu yeni modeli Tucson’u İstanbul Boğaz’ında yaptığı drone gösterisiyle tanıttı.

Hyundai, Türkiye’de satışa sunduğu yeni modeli Tucson’u İstanbul Boğaz’ında yaptığı drone gösterisiyle tanıttı.

100 kişilik bir ekip tarafından gerçekleştirilen ve yaklaşık 10 dakika süren gösteride, resimleri gökyüzünde çizmek için 580 adet drone kullanıldı. Yapılan bu gösteriyle, kullanılan drone sayısı bakımından bir Türkiye rekoru kırıldı.

Daha önce yine İstanbul Boğazı’nda 15 Temmuz’un (2020) yıl dönümünde 200 drone ile bir drone gösterisi gerçekleştirilmişti.

 Hyundai’nin yaptığı bu gösterişli tanıtım showuyla ilgili olarak Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, şunları kaydetti:

Drone show ile yeni Tucson modelimizin ne kadar farklı ve ayrıcalıklı olduğunu vurgulamak istedik. İstanbul Boğazı’nda Yeni Tucson’un aydınlatma teknolojisini ve üstün özelliklerini tüm Türkiye’ye farklı bir şov ile göstermek en büyük arzumuzdu. Çünkü, Tucson gerek geçmişi gerek ifade ettikleri gerekse fark yaratan tasarımıyla markamız için çok önemli bir yere sahip. Hyundai olarak arazi araçları konusunda 30 yıldan fazla bir deneyime sahibiz. İlk nesil Tucson’u 2004 yılında Türkiye’de satışa sunduğumuzdan bugüne en beğenilen SUV modellerden biri oldu ve Türk tüketicisinin gönlünde taht kurdu. Tucson, her yeni modeliyle hep fark yaratan bir otomobil oldu. İşte biz de bu yüzden Yeni Tucson’la yeniyi yeniden tanımlıyoruz; hem teknolojide hem yol arkadaşlığında, hem de yarattığı benzersiz deneyimle.

580 drone ile gerçekleştirilen bu göz alıcı gösteriyi aşağıda izleyebilirsiniz.

Yeni Hyundai Tucson İstanbul Boğazı’nda 580 Drone İle Yapılan Işık Gösterisiyle Tanıtıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir